20 min.

Брзи пица макарони

29.05.2020.

Кое е вашето омилено јадење? Пица или макарони? Ако одговоривте со „Да“ вие сте на вистинското место. Ви претставуваме ново гастро...

0 min.

Чоколадни тарт колачи со солен карамел

28.07.2021.

Совет: Калапите претходно обложете ги со проѕирна фолија за да може полесно да ги отстраните готовите колачи.

Рецепт од: https:...

40 min.

Спанаќ со ориз и кисело млеко

12.01.2021.

0 min.

Tорта со јагоди

09.06.2021.

0 min.

Чоколадни путер мафини со путер крем

28.07.2021.

Рецепт од: https://www.instagram.com/martinascookingg

0 min.

Пилешко во сос од печурки и путер

28.07.2021.

Рецепт од: https://www.instagram.com/natalicooking

240 min.

Едноставен рецепт за популарната чизкејк торта

05.06.2020.

Светски популарниот чизкејк, станува омилен и кај нас. Ние го обожаваме и често го подготвуваме, бидејќи се прави брзо и лесно. Иа...

30 min.

Солени колачи со путер и сирење

09.06.2021.

20 min.

Печени чоколадни крофни

29.05.2020.

Кој е за вкусни печени чоколадни крофни? – Децата ги обожаваат, но и возрасните подеднакво им се радуваат. Совршени за детски роде...

120 min.

Сочен куглоф со лимон

05.05.2020.

Барате рецепт за сочен и едноставен куглоф? Немате големо искуство за подготовка на десерти, а имате желба да го изненадите семејс...

70 min.

Банана леб со кикиритки и портокал

05.05.2020.

За сите љубители на популарниот банана леб имаме нов рецепт кој сигурно ќе ве израдува. Приготвен во кујната на Сѐ за храна, овој...

50 min.

Мексиканска енчилада со пилешко месо

05.05.2020.

Популарната енчилада приготвена во кујната на Сѐ за храна! Време е за ново гастрономско уживање и дегустација на мексиканската куј...

1 3 4 5 6
Nazad
|
01 / 02

Moja Kravica Junior 250ml

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ex saepe odio animi, dolores impedit architecto fuga quam ut, accusamus totam illo doloremque ipsum, deleniti veritatis numquam corporis commodi repellat quasi.

Moja Kravica Junior 250ml

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ex saepe odio animi, dolores impedit architecto fuga quam ut, accusamus totam illo doloremque ipsum, deleniti veritatis numquam corporis commodi repellat quasi.

Informacije o proizvodu
Proizvod i opis
Pakovanje/SKU
mlečna mast
Rok trajanja i uslovi čuvanja
Transportno pakovanje
Proteini
Ugljeni hidrati
Energetska vrednost
Balans+ jogurt
TTOSO 1kg
1g
25 dana
12 komada
3,2g
5,2g
192kJ/46kcal