40 min.

Пилешко во кремаст сос

16.11.2021.

0 min.

Kиш со праз и сланина

28.07.2021.

Добар апетит и забавно готвење!
Рецепт од: https://www.instagram.com/daveskitchenofficial

0 min.

Чоколадни путер мафини со путер крем

28.07.2021.

Рецепт од: https://www.instagram.com/martinascookingg

0 min.

Чоколадни тарт колачи со солен карамел

28.07.2021.

Совет: Калапите претходно обложете ги со проѕирна фолија за да може полесно да ги отстраните готовите колачи.

Рецепт од: https:...

0 min.

Путер мачиња - колачиња / calico cats butter cookies

28.07.2021.

Рецепт од: https://www.instagram.com/kokarche

30 min.

Солени колачи со путер и сирење

09.06.2021.

30 min.

Домашни колачи со путер и џем

09.06.2021.

0 min.

Tорта со јагоди

09.06.2021.

0 min.

Француски кроасани

09.06.2021.

40 min.

Спанаќ со ориз и кисело млеко

12.01.2021.

240 min.

Едноставен рецепт за популарната чизкејк торта

05.06.2020.

Светски популарниот чизкејк, станува омилен и кај нас. Ние го обожаваме и често го подготвуваме, бидејќи се прави брзо и лесно. Иа...

20 min.

Брзи пица макарони

29.05.2020.

Кое е вашето омилено јадење? Пица или макарони? Ако одговоривте со „Да“ вие сте на вистинското место. Ви претставуваме ново гастро...

1 2 4 5 6 7 8
Nazad
|
01 / 02

Moja Kravica Junior 250ml

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ex saepe odio animi, dolores impedit architecto fuga quam ut, accusamus totam illo doloremque ipsum, deleniti veritatis numquam corporis commodi repellat quasi.

Moja Kravica Junior 250ml

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ex saepe odio animi, dolores impedit architecto fuga quam ut, accusamus totam illo doloremque ipsum, deleniti veritatis numquam corporis commodi repellat quasi.

Informacije o proizvodu
Proizvod i opis
Pakovanje/SKU
mlečna mast
Rok trajanja i uslovi čuvanja
Transportno pakovanje
Proteini
Ugljeni hidrati
Energetska vrednost
Balans+ jogurt
TTOSO 1kg
1g
25 dana
12 komada
3,2g
5,2g
192kJ/46kcal